Pie vēl vienas “sausās” uzvaras Anglijas futbola premjerlīgā svētdien tika Londonas Chelsea, kas tādējādi turpina būt tikai punkta attālumā no trim vadošajām kopvērtējuma komandām. Chelsea svētdien izbraukumā ar 2:0 (1:0) pieveica Southampton.

Šī mača rezultātu jau sestajā minūtē atklāja Beļģijas pussargs Edens Azārs, bet 55.minūtē rezultātu dubultoja rezultatīvais Spānijas uzbrucējs Djegu Košta. Chelsea tādējādi premjerlīgā izcīnījusi jau ceturto uzvaru pēc kārtas, turklāt visās Londonas klubs nav ielaidis nevienus vārtus. Tik gara panākumu sērija šai komandai ir pirmo reizi kopš 2015.gada aprīļa, kad to vēl vadīja portugāļu speciālists Žuzē Mourinju, kurš šobrīd stājies jau pie Mančestras United stūres.

“Esmu ļoti priecīgs par komandas parādīto sniegumu. Komanda lieliski strādāja gan ar, gan bez bumbas,” izteicās Chelsea galvenais treneris Antonio Konte. “Ir fantastiski, ka jau ceturto spēli pēc kārtas neielaižam vārtus, taču ir pāragri runāt par mums kā titula pretendentiem.”