Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas ceturtās kārtas spēle Swansea City savā laukumā uzņēma Londonas Chelsea. Neskatoties uz Chelsea pārsvaru, komandas punktus dalīja uz pusē un duelis noslēdzās 2:2.

Dueli veiksmīgāk un apņēmīgāk uzsāka Antonio Kontes trenētā vienība, kas jau spēles 18. minūtē izvirzījās vadībā. Oskars soda laukumā ar galvu labi pameta bumbu pa sitienam Djego Koštam, kurš neatvairāmi raidīja spēles instrumentu labajā apakšējā stūrī. Pirmajā puslaikā turpināja dominēt Chelsea, taču rezultāts nemainījās.

Otrā puslaika ievadā, 60. minūtē Chelsea pieļāva rupju kļūdu un teicamu pretuzbrukumu noorganizēja Swansea. Tibo Kurtuā soda laukumā nogāza Gilfi Sigurdsonu un tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu. To aukstasinīgi realizēja pats Sigurdsons.  Divas minūtes vēlāk Gerijs Keihils saņēma sitienu pa kājām, taču spēles soģis nefiksēja pārkāpumu, kas paveda taisnu ceļu uz vārtiem Līrojam Feram, kurš pārspēja Chelsea belģu vārtu vīru. Londonieši nepadevās un 81. minūtē Djego Košta skaisti ”šķērītē”izlīdzināja rezultātu.