Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas septītās kārtas spēlēs pie ļoti grūtas uzvaras tikusi Londonas Arsenal, kas pašā dueļa izskaņā izrāva uzvaru un ar 1:0 pārspēja Burnley. Tomēr aizsarga Lorāna Kosjelnī gūtie vārti raisīja lielas diskusijas, jo bumba trāpīja Arsenal spēlētājam pa roku un, iespējams, nemaz nebija jāskaita.

Arsenal visā mačā piederēja pārsvaru, tomēr līdz pat kompensācijas laika beigām londonieši nespēja uzlauzt Burnley aizsardzību. 92. minūtē ”lielgabalnieki” ieguva tiesības izpildīt stūra sitienu un tas tika izmantots! Aleksis Sančess raidīja bumbu soda laukumā, bet tā atsitās pret Arsenal Lorāna Kosjelnī roku un ielidoja vārtos. Iespējams, vārti nebija jāskaita, taču tīšas kustības ar roku nebija. Tiesnesis sitienu ieskaitīja un londonieši svinēja laimīgu panākumu.

VIDEO: Kosjelnī strīdīgie vārti ar roku

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl