Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas septītās kārtas spēlēs pie ļoti grūtas uzvaras tikusi Londonas Arsenal, kas pašā dueļa izskaņā izrāva uzvaru un ar 1:0 pārspēja Burnley. Tomēr aizsarga Lorāna Kosjelnī gūtie vārti raisīja lielas diskusijas, jo bumba trāpīja Arsenal spēlētājam pa roku un, iespējams, nemaz nebija jāskaita.

Arsenal visā mačā piederēja pārsvaru, tomēr līdz pat kompensācijas laika beigām londonieši nespēja uzlauzt Burnley aizsardzību. 92. minūtē ”lielgabalnieki” ieguva tiesības izpildīt stūra sitienu un tas tika izmantots! Aleksis Sančess raidīja bumbu soda laukumā, bet tā atsitās pret Arsenal Lorāna Kosjelnī roku un ielidoja vārtos. Iespējams, vārti nebija jāskaita, taču tīšas kustības ar roku nebija. Tiesnesis sitienu ieskaitīja un londonieši svinēja laimīgu panākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Kosjelnī strīdīgie vārti ar roku

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl