Kolumbijas futbola izlase piektdien pēcspēles sitienos pārspēja Peru valstsvienību un iekļuva Copa America turnīra pusfinālā, kur tiksies ar Meksikas un Čīles ceturtdaļfināla mača uzvarētājiem.

ASV notiekošā Copa America turnīra ceturtdaļfināla cīņā starp Kolumbiju un Peru pamatlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem 0:0, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pārāki ar 4:2 bija Kolumbijas futbolisti.

Teicamu sniegumu rādīja kolumbiešu vārtsargs Davids Ospina, kurš pārstāv Anglijas premjerlīgas klubu Londonas Arsenal. Viņš pamatlaika izskaņā kompensācijas laikā glāba komandu pēc laba peruāņu futbolista Kristiana Ramosa sitiena ar galvu, bet pēcspēles sitienos uzvarēja duelī ar Peru izlases aizsargu Migelu Trauko, kamēr pēc tam Kristians Kueva pārsita pāri vārtiem. Savukārt kolumbieši līdz tam bija realizējuši visas četras pendeles, svinot uzvaru mačā un iekļūstot pusfinālā.

Copa America izslēgšanas spēlēs, ja pamatlaikā uzvarētājs netiek noskaidrots, 30 minūšu papildlaiks netiek spēlēts, bet uzreiz tiek izpildīti pēcspēles sitieni.

Pērn Kolumbijas izlase Copa America izstājās tieši ceturtdaļfinālā, kad pēcspēles sitienos zaudēja Argentīnai.