Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas ceturtās kārtas spēle dramatisku uzvaru izcīnījusi Londonas Arsenal vienības, kas tikai dueļa kompensācijas laikā ar 2:1 nodrošināja panākumu. Spāņu pussargs Santi Kazorla 94. minūtē realizēja izšķirošo 11 metru soda sitienu.

Jau spēles 18. minūtē Southampton pēc standartsituācijas izvirzījās vadībā. Dušana Tadiča raidītais brīvsitiens vispirms trāpīja pa vārtu pāliktni, bet pēc tam no Petra Čeha muguras neveiksmīgi iekrita vārtu tīklā. Arsenal gan visai ātri atguvās – 29. minūtē Lorents Košelnijs panāca līdzinājumu. Otrajā puslaikā asākus momentus veidoja ”lielgabalnieki”, taču apaļais priekšmets Freizera Fostera sargātajā cietoksnī negāja. Tomēr 94. minūtē izrāva laimīgu panākumu – Santi Kazorla realizēja 11 metru soda sitienu no nodrošināja Arsenal trīs punktus turnīra tabulā.