Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pašreizējā trofejas īpašniece Madrides Real savā laukumā ar 3:1 pārspēja Itālijas komandu ”Napoli”. Ar ļoti skaistiem vārtiem madridiešu rindās izcēlās brazīliešu pussargs Kasemiru.

Dueļa astotajā minūtē ”Real” saņēma aukstu dušu. Itālijas izlases uzbrucējs Lorenco Insigne pārspēja Madrides vārtu vīru Keiloru Navasu. Neapoles pilsētas klubs ilgi nevarēja priecāties – 19. minūtē Karims Benzemā panāca izlīdzinājumu. Tomēr ”Real” izdevās izcils otrā puslaika sākums – 49. minūtē Tonī Kross izvirzīja vadībā madridiešus, bet piecas minūtes vēlāk Kasemiru ar teicamu tālšāvienu panāca jau 3:1, uzstādot dueļa beigu rezultātu.