Komentāri

Vietu UEFA Čempionu līgas futbolā izslēgšanas turnīrā otrdien nodrošināja Itālijas komanda “Napoli” un Portugāles klubs Lisabonas “Benfica”.

Šīs abas vienības B apakšgrupas ietvaros otrdien aizvadīja savstarpēju maču, kurā izbraukumā ar 2:1 (0:0) uzvarēja “Napoli”. Visi trīs vārti šajā mačā tika gūti otrajā puslaikā, kad vispirms 60. minūtē rezultātu  atklāja “Napoli” spāņu uzbrucējs Hosē Kaljehons, bet nepilnas 20 minūtes vēlāk 2:0 panāca beļģis Drīss Mertenss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Rauls Himeness samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču spēles liktenis bija jau izšķirts.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl