Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas Līgas kausa pusfināla atbildes spēlē ”Hull City” savā laukumā ar 2:1 pārspēja ”Manchester United” vienību, tomēr divu spēļu summā ar 3:2 pārāki Mančestras futbolisti, kuri iekļuva finālā.

35. minūtē Markus Roho soda laukumā nogāza Heriju Makgvairu un Toms Hadlstouns realizēja ”pendeli”. 66. minūtē Pols Pogbā no vārtu priekšas pārspēju Māršalu, bet 85. minūtē ”Hull City” atjaunoja intrigu, tomēr pietrūka laika, lai sensacionāli iekļūtu finālā. Finālā, 26. februārī, ”Manchester United” spēkosies ar ”Southampton” vienība, kura visai negaidīti ar 2:0 apspēlēja ”Liverpool” futbolistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl