Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 16. kārtas spēlē Liverpūles ”Everton” savā laukumā pārsteidza turnīra vicelīderi Londonas ”Arsenal” un to pieveica ar 2:1. Uzvaras vārtus dueļa 86. minūtē guva Ešlijs Viljamss.

19. minūtē ”Arsenal” uzbrucējs Aleksis Sančess ar liela rikošeta palīdzību pārspēja Martinu Stekelenburgu, gūstot jau savus 12. vārtus sezonā. Līdz ar to čīlietis turnīra labāko ”bombardieru” sarakstā ir dalītā pirmajā vietā ar ”Chelsea” uzbrucēju Djego Koštu. Tomēr puslaika izskaņā, 44. minūtē, Šīmuss Kolmens prata līdzināt rezultātu.

Otrajā puslaikā veiksme stāvēja ”Everton” pusē un 86. minūtē mājinieku aizsargs Ešlijs Viljamss pēc stūra sitiena pārspēja Petru Čehu, izraujot Liverpūles komandai uzvaru. Ja rīt ”Chelsea” pārspēs ”Sunderland”, tad tā no ”Arsenal” un ”Liverpool” būs atrāvusies jau par divu uzvaru tiesu.