Londonas “Chelsea” futbolisti sestdien Anglijas Premjerlīgas 13. kārtas centrālajā spēlē ar rezultātu 2:1 (1:1) savā laukumā pārspēja Totenhemas “Hotspur”, saglabājot kopvērtējuma līderes godu.

“Chelsea” premjerlīgā guva septīto uzvaru pēc kārtas. Mača rezultātu 11.minūtē atklāja “Hotspur” dāņu pussargs Kristians Ēriksens, bet Pedro Rodrigess pirmā puslaika beigās panāca neizšķirtu. Otrā puslaika sestajā minūtē “Chelsea” nigēriešu pussargs Viktors Mozess guva otros vārtus londoniešu labā. Turpinājumā Londonas komanda nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru ar 2:1.

Kopvērtējumā tagad “Chelsea” ir 31 punkts 13 spēlēs, bet par punktu mazāk iekrājušas “Liverpool” un Mančestras “City”. Tālāk ar 25 punktiem 12 mačos seko Londonas “Arsenal”, kas par punktu apsteidz Totenhemas “Hotspur”. Pirmajam pieciniekam ar 19 punktiem seko Mančestras “United” un Liverpūles “Everton”, bet Lesteras “City” ar 13 punktiem atrodama 13.pozīcijā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.