Divu Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma līderu mačā Londonas “Chelsea” otrdien izbraukumā cīnījās 1:1 (1:0) ar “Liverpool”.

Mačā Liverpūlē rezultātu ar lielisku tiešo brīvsitienu 25. minūtē atklāja “Chelsea” aizsargs Dāvids Luiss. Par spīti Londonas kluba pārsvaram, “Liverpool” izdevās panākt neizšķirtu, kad 57. minūtē vārtus guva Džeordžino Vijnaldums. “Chelsea” komandai šajā mačā gan bija vairākas iespējas tikt pie uzvaras, turklāt 76. minūtē uz “Liverpool” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru atvairīja mājinieku vārtsargs Simons Miņolē. “Pendeli” nerealizēja rezultatīvais Spānijas valstsvienības uzbrucējs Djegu Kosta, kurš neilgi pirms tam uzskatāmi nokrita “Liverpool” soda laukumā.

“Žēl, ka Kosta nerealizēja 11 metru soda sitienu, jo šajā mačā spēlējām tiešām labi,” pēc spēles teica “Chelsea” galvenais treneris Antonio Konte. “Mums bija daudz iespēju gūt vārtus, tomēr mums jābūt priecīgiem par rezultātu, jo “Liverpool” laukumā spēlēt nav viegli.” “Chelsea” komanda “Liverpool” laukumā nav zaudējusi jau piecus mačus pēc kārtas.