UEFA Čempionu līgas B apakšgrupas 6. kārtas spēlē negaidītu sakāvi piedzīvoja Turcijas klubs Stambulas “Besiktas”, kas izbraukumā ar 0:6 (0:4) deviņu futbolistu sastāvā kapitulēja Kijevas “Dinamo” no Ukrainas.

Jau 29.minūtē sarkano kartīti par ļoti apšaubāmu pārkāpumu saņēma “Besiktas” aizsargs Andreass Beks, kas jau mirkli pēc tam 11 metru soda sitienu ļāva realizēt Andrijam Jarmoļenko un panākt 2:0. Pirmā puslaika turpinājumā mājinieki izcēlās vēl divas reizes, panākot jau graujošu 4:0.

Savukārt otrā puslaika sākumā otro dzelteno kartīti un vēl vienu noraidījumu saņēma “Besiktas” futbolists Vinsents Abubakars, kamēr “Dinamo” guva vēl divus vārtus un izcīnīja savu līdz šim pārliecinošāko uzvaru UEFA Čempionu līgā.

B apakšgrupā ar 11 punktiem sešās spēlēs uzvarēja “Napoli”, kamēr otrā ar astoņiem punktiem bija “Benfica”. Tikmēr septiņus punktus iekrāja “Besiktas”, kas Eirokausu sezonu līdz ar to turpinās UEFA Eiropas līgā, bet “Dinamo” iekrāja piecus punktus.