Nīderlandiešu jaunais supertalants Mefiss Depajs vakar UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas play-off kārtā guvis divus lieliskus vārtus un palīdzēja savai vienībai ar 3:1 pieveikt Beļģijas klubu Club Brugge.

Spēle United vienībai sākās ļoti neveiksmīgi. Astotajā minūtē pēc Beļģu kluba standartsituācijas Maikls Keriks ievirzīja bumbu savos vārtos. Taču “sarkanie velni”  ātri spēja rezultātu izlīdzināt – jau pēc piecām minūtēm ļoti skaistus vārtus ar lielisku sologājienu guva holandietis Memfiss Depajs.

Nīderlandes izlases spēlētājs, kuru redzējām arī Rīgā 43. minūtē, vēlreiz skaisti pārspēja Brugge vārtu vīru. No soda laukuma stūra ar meistarīgu griezto sitienu jaunais talants panāca 2:1. Futbolistam bija vēl dažas iespējas izcelties un nokārtot sev hat-trick, bet tās palika neizmantotas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.