Manchester City grandu cīņā atspēlējās un UEFA Čempionu līgas spēlē uzveica Spānijas grandu Barcelona.

Pirms nieka divām nedēļām Barselonas vienība sagrāva sava bijušā galvenā trenera Hosepa Gvardiolas tagadējo klubu no Mančestras ar 4:0, tomēr otrdien Mančestras City savā laukumā revanšējās ar 3:1 (1:1). Rezultātu 21.minūtē pēc pretuzbrukuma atklāja Barselonas komandas zvaigzne Lionels Mesi, tomēr neilgi pirms pārtraukuma Vācijas pussargs Ilkajs Gindogans panāca izlīdzinājumu, kamēr otrā puslaika sākumā pēc soda sitiena beļģis Kevins de Bruine jau deva vadību mājiniekiem.

Punktu mačam 74.minūtē pielika Gindogans, kurš guva otros vārtus. “Maču sākām nedaudz nervozi, tomēr, kad iesitām, atguvām pārliecību, bet otrais puslaiks bija neticams. Mēs dominējām pret Barcelona,” pauda Gindogans.

“Pēc ielaistajiem vārtiem pieļāvām kļūdas. City mūs provocēja uz vairāk kļūdu, nekā pieļaujam parasti,” Barcelona  galvenais treneris Luiss Enrike atzina, ka pirmie ielaistie vārti bijis liels trieciens.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.