Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas Premjerlīgas ceturtās kārtas centrālajā spēlē, Mančestras derbijā, uzvaru ar 2:1 izcīnīja City vienība. Uzvarētāju rindās ar precīziem sitieniem atzīmējās Kevins De Braune un Keleči Ihenačo.

Abas komandas ļoti labi bija sākušās premjerlīgas sezonu – trīs uzvaras, trīs mačos. Arī ilgi gaidītais Žuzē Mourinju un Pepa Gvardiolas duelis bija klāt! Spēle saturīgāk uzsāka City vienība, kas jau 15. minūtē izvirzījās vadībā. Kevins De Brauni neatvairāmi sita kreisajā apakšējā stūrī pēc teicamas Keleči Ihenačo piespēles. 36. minūtē United saņēma vēl vienu ”triecienu”- Ihenačo šoreiz pats bija uzbrukuma noslēgumā un pārspēja Dāvidu De Heju – 2:0 City vadībā.

Puslaika beigās United vienus vārtus atguva. Zlatans Ibrahimovičs izmantoja City vārtu vīra Klaudio Bravo kļūdu izgājienā un skaisti raidīja apaļo priekšmetu vārtos – 1:2. Otrajās 45 minūtēs, neskatoties uz abu komandu pūliņiem, rezultāts nemainījās. City nosargāja panākumu ļoti spraigā duelī un šobrīd ar 12 punktiem kļūst par vienīgo Premjerlīgas līderi!