Anglijas premjerlīgas 17. kārtas centrālajā mačā “Manchester City” futbolisti savā laukumā sīvā cīņā ar 2:1 (0:1) pārspēja Londonas “Arsenal” komandu, kas ļāva Hosepa Gvardiolas trenētajai vienībai pakāpties uz otro vietu turnīra tabulā.

Rezultātu piektajā minūtē atklāja “Arsenal”, jo ātrā uzbrukumā precīzs bija Teo Valkots, kurš precīzi sita no soda laukuma centra, taču otrajā puslaikā mājinieki pārņēma iniciatīvu. Līrojs Sanē mača 47.minūtē izmantoja “Arsenal” aizsargu kļūdu un pēc teicamas Davida Silvas atjaunoja neizšķirtu, bet 71.minūtē Rahīms Stērlings guva mančestriešu uzvaras vārtus. Šajā epizodē kļūdījās “Arsenal” vārtsargs Petrs Čehs, kurš ielaida bumbu tuvējā vārtu stūrī.

Mančestrieši varēja gūt arī trešos vārtus, taču 77.minūtē Kevins de Bruine trāpīja pa vārtu stabu. “City” premjerlīgā izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, turnīra tabulā apsteidzot “Arsenal” un “Liverpool” komandas, bet Arsēna Vengera trenētā “Arsenal” cieta otro zaudējumu pēdējos divos mačos.