Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 19. kārtas spēlē rezultatīvā cīņā pie uzvaras tikusi turnīra līdervienība ”Chelsea”, kas ar 4:2 savā laukumā pārspēja ”Stoke City” futbolistus. Uzvarētāju rindās ar diviem gūtajiem vārtiem atzīmējās brazīliešu pussargs Vilijans.

Dueli aktīvi un apņēmīgi uzsāka abas komandas, taču vadībā izvirzījās Antonio Kontes trenētā vienība – 36. minūtē Gerijs Keihils pārspēja Lī Grantu. Otrā puslaika ievadā Bruno Martins Indi panāca izlīdzinājumu, taču 57. minūtē Vilijans panāca 2:1 ”Chelsea”. Mājinieku prieki gan nebija ilgi – dažas minūtes vēlāk Pīters Kraučs no vārtu priekšas pārspēj Tibo Kurtuā.

“Chelsea” uzbrukums tomēr izdarīja savu un guva divus bezatbildes vārtus. Ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Vilijans un turnīra labākais ”bombardieris” Djēgo Košta. ”Chelsea” uzvarējusi jau 13. maču pēc kārtās, tādējādi atkārtojot Londonas ”Arsenal” un premjerlīgas rekordu.