Komentāri

Anglijas Premjerlīgas 22. kārtas mačā pērnās sezonas čempionvienība Londonas Chelsea savā laukumā uzņēma Liverpūles Everton vienību. Chelsea vienība otrā puslaika astotajā kompensācijas minūtē dramatiski izrāva neizšķirtu 3:3, turklāt spēles laikā prata atspēlēties no 0:2.

Pirmās 45 minūtes aizritēja salīdzinoši mierīgi, lai gan abām komandām bija labas izdevības atklāt spēles rezultātu. Tomēr īstā drāma sekoja otrajā puslaikā. 50. minūtē Džons Terijs neveiksmīgi nospēlēja un raidīja bumbu savos vārtos, bet sešas minūtes vēlāk Kevins Miralass skaisti dubultoja Everton pārsvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Chelsea un Everton sešu vārtu trillerī uzvarētāju nenoskaidro

Chelsea ar lieliem spēkiem metās atspēlēties un tas visai ātri arī izdevās. Vispirms 64. minūtē Djēgo Košta realizēja Everton vārtsarga un aizsarga nesaprašanos, bet divas minūtes vēlāk Sesks Fabregass ar rikošeta palīdzību panāca izlīdzinājumu. Tomēr tas nebija viss. 90. minūtē Funes Mori panāca 3:2 Everton labā un šķietami izrāva viesiem uzvaru. Mājiniekiem piederēja gala vārds un komandas kapteinis Džons Terijs kompensācijas astotajā minūtē dramatiski izrāva neizšķiru – 3:3.

Lasi vēl