Pirmdien Anglijas Premjerlīgas spēlē turnīra līderi Chelsea ar 2:0 uzvarēja Bornemouth futbolistus un svinēja 12 uzvaru pēc kārtas, kas ir jauns kluba rekords.

Spēles 24.minūtē Pedro ar skaistu sitienu ar kreiso kāju pārspēja Bournemouth vārtsargu Arturu Borucu, izvirzot Chelsea vadībā. Otrā puslaika sākumā Edens Azārs ar 11 metru soda sitienu panāca 2:0, bet 90.minūtē Pedro guva savus otros vārtus un Chelsea izcīnīja uzvaru 3:0.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.