Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas Premjerlīgas septītās kārtas spēlē pie uzvaras izbraukumā tikusi Chelsea vienība, kas ar 2:0 pārspēja Hull City komandu. Chelsea labā ļoti skaistus vārtus guva Vilijans un Djego Košta, kuri abi prata trāpīt vārtu ”devītniekā”.

Par spīti lielajai dominancei pirmajā puslaikā Chelsea mājinieku cietoksni nespēja uzlauzt. Otrās 45 minūtes daudz veiksmīgāk iesāka Antonio Kontes trenētā Chelsea. 61. minūtē brazīliešu pussargs Vilijans teicami iegrieza bumbu tālajā augšējā stūrī. Tikai dažas minūtes vēlāk ar fantastisku vārtu guvumu atzīmējās arī Djego Košta, kurš arīdzan apaļo priekšmetu raidīja Hull City vārtu ”devītniekā”. Košta šosezon Premjerlīgā guvis jau sešus vārtus un ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs. Lai gan turpinājumā londoniešiem bija vēl dažas iespējas pārsvaru palielināt, tomēr tās palika nerealizētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Chelsea divi skaisti sitieni ”devītniekā” un panākums pret Hull City

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl