Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 24. kārtas spēlē pie pārliecinošas uzvaras tikusi ”Manchester United” vienība, kas izbraukumā ar 3:0 pārspēja pērnās sezonas čempioni ”Leicester City”. Līdz ar šo neveiksmi ”Leicester” atrodas tikai vienu punktu virs izkrišanas zonas.

Pērnās sezonas lielākā pārsteiguma autorei un čempionei ”Leicester City” šosezon klājas smagi. Neskatoties uz to, ka vienība piedalīsies UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, komanda ”buksē” premjerlīgā. Arī mājas spēlē pret ”Manchester United” nebija nekāda ”pastaiga”. ”United” pirmā puslaika izskaņā ielika pamatus uzvarai – 42. minūtē precīzi sita Henriks Mhitarjans, bet divas minūtes vēlāk Zlatanas Ibrahimovičs dubultoja pārsvaru.

Otrā puslaika ievadā ”United” guva vēl vienus vārtus – šoreiz Kasperu Šmaihelu pārspēja Huans Mata. Līdz dueļa beigām rezultāts nemainījās un mančestrieši svinēja pelnītu uzvaru. ”Leicester City” pēc zaudējuma turnīra tabulā atrodas 16. vietā ar 21 punktu un ir soļa attālumā, lai atrastos izkrišanas zonā. Tikmēr ”United” iekrājusi 45 punktus un no trešās vietas atpaliek vien trīs punktus.