Latvijas futbola aizsargs Nauris Bulvītis trešdien nāca laukumā uz maiņu Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa trešās kārtas jeb 1/32 fināla pārspēlē pret titulēto “Liverpool” komandu, taču latvieša komanda Plimutas “Argyle” cieta neveiksmi un izstājās no tālākās dalības kausa izcīņā.

Anglijas pēc spēka ceturtās līgas jeb “League Two” komanda “Argyle” savā laukumā zaudēja titulētajai “Liverpool” ar cienīgu rezultātu 0:1 (0:1). Bulvītis laukumā devās uz maiņu spēles 80.minūtē, taču mājinieki no zaudējuma izglābties nespēja. Zīmīgi, ka latvietis darbojās priekšējā līnijā, nevis aizsardzībā kā ierasts.

Vienīgie vārti tika gūti spēles 18.minūtē, kad pēc stūra sitiena no tuvas distances ar galvu precīzi sita “Liverpool” brazīliešu aizsargs Lukass Leiva.Spēles 87.minūtē “Liverpool”, kas šajā spēlē izmantoja daudz rezervistus un gados jaunus spēlētājus, varēja pārsvaru dubultot, taču beļģa Divoka Origi izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja “Argyle” vārtsargs Lūks Makkormiks.