Pateicoties kolumbieša Huana Kvadrado vārtiem, Itālijas čempione Turīnas Juventus otrdien UEFA Čempionu līgas futbolā apakšgrupu turnīra mačā mazākumā ar 1:0 (0:0) izbraukumā pieveica Francijas klubu Lionas Olympique.

Lielu lomu Juventus uzvarā otrdien izpelnījās arī šīs komandas pieredzējušais vārtsargs Džanluidži Bufons, kurš 35.minūtē atvairīja Aleksandra Lakazeta 11 metru soda sitienu. Arī spēles otrajā puslaikā vārtsargs vairākas reizes glāba Turīnas klubu no vārtu zaudējuma. Savukārt jau mača 54.minūtē otro dzelteno kartīti saņēma Juventus pussargs Marjo Lemina, kas nozīmēja, ka viņš komandu atstāja mazākumā.

Lionas klubs vairākumu nespēja izmantot, turklāt 76.minūtē uz maiņu nākušais Kvadrado guva Turīnas kluba uzvaras vārtus. Zīmīgi, ka visu turnīru ietvaros Juventus izdevies gūt jau sešas uzvaras pēc kārtas, turklāt bumba savos vārtos ielaista tikai vienu reizi.