Komentāri

Bijušais Anglijas futbola izlases galvenais treneris Sems Elerdaiss pirmdien ar neizšķirtu debitēja pie premjerlīgas vienības Londonas “Crystal Palace” stūres. “Crystal Palace” viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Watford” vienību.

Mača rezultātu 26.minūtē atklāja “Crystal Palace” pussargs Johans Kabajē, kurš nonāca vienatnē pret pretinieku vārtsargu Eurēļu Gomisu un raidīja bumbu vārtos. Astoņas minūtes pirms pirmā puslaika beigām londonieši ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, taču Gomiss apstādināja Kristiāna Bentekes “pendeli”. Savukārt “Watford” vienībai otrajā puslaika izdevās realizēt 11 metru soda sitienu, precīzi sitot Trojam Dīnijam. Atlikušajās 19 minūtēs vārti netika gūti un mačs noslēdzās neizšķirti 1:1.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

“Crystal Palace” sestdien ar pašlaik 62 gadus veco Elerdaisu noslēdza līgumu uz divarpus gadiem. Oktobra sākumā klajā nāca video, kurā nomaskējušies laikraksta “The Telegraph” žurnālisti nofilmējuši Elerdaisu iesakām veidus, kā apiet Anglijas Futbola asociācijas (FA) pāreju noteikumus, kas liedz trešajām pusēm īpašumtiesības uz spēlētājiem. Speciālists tika nofilmēts tikšanās laikā, kurā viņš sarunājās ar personām, kuras uzdevās par Tālo Austrumu investoriem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl