UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla mačā Portugāles klubs Lisabonas “Benfica” savā laukumā ar 1:0 (0:0) pieveica Dortmundes “Borussia” no Vācijas. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Konstantins Mitroglu.

Šī mača sākumā aktīvāku sniegumu demonstrēja “Benfica” futbolisti, kuri gana prasmīgi jauca arī pretinieku uzbrukumus. Tiesa, šis mačs ne tuvu nebija tik aizraujošs kā duelis Parīzē, bet pirmā puslaika vidū lieliska iespēja atklāt rezultātu bija “Borussia” franču futbolistam Usmanam Dembelē. Pirmā puslaika izskaņā viesi no Vācijas bija pārņēmuši iniciatīvu, ko gan nekādi neizdevās pārvērt vārtu guvumā. Tā vietā jau otrā puslaika sākumā nācās saņemt bumbu savos vārtos, jo pēc izpildīta stūra sitiena rezultātu atklāja Mitroglu.

Desmit minūtes vēlāk “Borussia” tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, taču Pjērs Emeriks Obamejangs trāpīja tieši virsū vārtsargam. Pamatlaika izskaņā “Borussia” uz “Benfica” vārtiem radīja pamatīgu spiedienu, tomēr viesi no Vācijas vismaz izlīdzināt rezultātu nespēja.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!