Komentāri

Uzlecošā Barcelona zvaigzne Sergejs Sampers, kurš gan pagājušajā sezonā La Liga čempionātā tā arī neaizvadīja nevienu spēli, parādījis savas iespaidīgās bumbas kontroles spējas. Sampers nofilmējis savu treniņu, kurā Barcelona balsta pussargs ļoti veikli ar bumbu izdriblē dažādu šķēršļu joslu.

Sampers uzskatīts par vienu no Spānijas uzlecošajiem talantiem un dažādās jauniešu izlases kopumā aizvadījis 22 spēles. Pussargam arī viena spēle Katalonijas izlasē. Pagājušajā sezonā pie vārda Sampers lielajā Barcelona komandā īsti netika, tomēr aizvadīja trīs mačus Copa del Rey turnīrā. Ja spēlētājs turpinās attīsties, viņam ir labas iespējas kļūt par Barcelona zvaigzni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl