Komentāri

Uzvaru Barclay`s Āzijas turnīrā izcīnījusi Everton vienība, kas tikai pēcspēles sitienu sērijā pieveica citu premjerlīgas vienību Stoke City. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0, bet 11 metru sērijā ar 5:4 meistarīgāki izrādījās Liverpūles vienība.

Lai gan abām vienībām 90 minūšu laikā bija vairākas labas izdevības, tomēr tās palika neizmantotas. Everton un Stoke City cietokšņos labi darbojās vārtu vīri. 11 metru sitienu sērijā abas vienības sita ļoti precīzi. Vienīgo pēcspēles sitienu nerealizēja Stoke nīderlandiešu pussargs Marko van Ginkels, kurš vienībai izīrēts no Londonas Chelsea. Everton turnīra finālā spēlēs ar Arsenal, savukārt Stoke City par trešo vietu sacentīsies ar Singapūras līgas izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl