Verpakovskis ar emocionālu ziņu atvadās no Liepājas kluba

0 Komentāru
Verpakovskis ar emocionālu ziņu atvadās no Liepājas kluba
Foto: fkliepaja.lv

Bijušais Latvijas izlases futbolists un Virslīgas kluba “Liepāja” prezidents Māris Verpakovskis sociālajos tīklos ar emocionālu paziņojumu atvadījies no Liepājas kluba.

“Paldies, Tev, Liepāja, ka noticēji man un devi iespēju izveidot FK Liepāja, paldies par kopīgi izcīnīto Latvijas čempionāta zeltu un par lepnumu kopīgi pacelt virs mūsu galvām Latvijas kausu,” raksta Verpakovskis.

Iepriekš Verpakovskis neoficiāli tika saistīts ar pievienošanos RFS kluba vadībai.

Tikmēr “Liepājas” pārstāvis Dāvids Jansons sarunā ar aģentūru LETA kluba vārdā pateicās Verpakovskim par paveikto Kurzemes vienībā.

Zīmīgi, ka futbolista karjeru pašlaik 39 gadus vecais Verpakovskis noslēdza tieši pirms trim gadiem – 2015. gada 7. novembrī, to paveicot “Liepājas” sastāvā.

Pēc veiksmīgas futbolista karjeras Verpakovskis 2014. gadā atgriezās Liepājā, lai kļūtu par jaunizveidotā kluba prezidentu un paralēli vēl paildzinot spēlētāja karjeru. Pirms tam bija beidzis pastāvēt cits šīs pilsētas klubs “Liepājas metalurgs”. Jau savā otrajā sezonā “Liepāja” triumfēja Latvijas čempionātā, bet pērn pirmo reizi uzvarēja arī valsts kausā.

0 Komentāru