Ventspils uzvar Daugavpilī un kļūst par futbola virslīgas līderi

Ventspils komanda Latvijas futbola virslīgas 25.kārtas spēlē svētdien ar rezultātu 4:0 (3:0) viesos pārspēja turnīra pastarīti Daugavpili, kamēr Spartaks ar 0:2 (0:1) viesos piekāpās Jelgavai, tādējādi ventspilnieki trīs kārtas pirms čempionāta beigām kļuva par kopvērtējuma līderi.

Trīs kārtas pirms turnīra beigām Ventspils kontā ir 50 punkti, par punktu apsteidzot Spartaku, bet par pieciem Jelgavu, kam viena spēle rezervē.

Ventspils komandas labā divus vārtus guva Ģirts Karlsons, kurš ar 16 precīziem sitieniem ir turnīra rezultatīvākais futbolists.

Mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Ventspils ganiešu pussargs Rašids Obubi, bet puslaika vidū Karlsons realizēja 11 metru soda sitienu. Nedaudz vēlāk ar vārtu guvumu atzīmējās arī krievu aizsargs Jevgēņijs Postņikovs, kurš jau pirmajā puslaikā panāca 3:0. Otrajā puslaikā Karslons otro reizi raidīja bumbu daugavpiliešu vārtos, tādējādi palīdzot izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Virslīgas atlikušās spēles Daugavpils komandai gan neko vairs neizšķirs, jo tā ir oficiāli atvadījusies no izredzēm saglabāt vietu augstākajā līgā.

Visās četrās šīs sezonas abu vienību savstarpējās spēlēs drošus panākumus ar kopējo vārtu attiecību 14:0 guvusi Ventspils.