“Ventspils” futbolisti cienījami nospēlē pret slaveno “Bordeaux”

EPA/SCANPIX

“Ventspils” pretinieku laukumā cienījami ar 1:2 piekāpās slavenajai Francijas komandai “Bordeaux”, divu spēļu summā zaudējot ar 1:3.

“Ventspils” sastāvā ar gūtiem vārtiem izcēlās nigēriešu uzbrucējs Adeleki Akinjemi, kurš UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā pretinieku vārtsargus pārspēja septiņas reizes.

Bordo notikušajā mačā rezultāts tika atklāts jau devītajā minūtē, kad mājnieku gvinejiešu uzbrucējs Fransuā Kamano apsteidza ventspilnieku aizsargus un vārtsargu, pārceļot bumbu pāri Maksimam Uvarenko.

Puslaika turpinājumā mājiniekiem bija pārsvars, taču vārtu guvumā tas netika pārvērsts. Spēles pirmās daļas kompensācijas laikā Bordo vienībai bija iespēja dubultot savu pārsvaru, taču Uvarenko bija savos uzdevumu augstumos.

Tiesa, jau otrā puslaika trešajā minūtē Bordo futbolistiem tas izdevās, pēc stūra sitiena precīzi ar galvu sitot Žilam Kundē. Puslaika vidū, spēles 66.minūtē, “Ventspils” guva savus pirmos vārtus pret slaveno Francijas vienību – no soda laukuma robežas precīzs bija Akinjemi, kurš noķēra uz pretkustību “Bordeaux” komandas vārtsargu.

Puslaika otrajā pusē “Ventspilij” bija pāris standartsituācijas pie pretinieku vārtiem, bet tāpat kā pirmajā mačā, arī šoreiz to izspēle nebija veiksmīga. Mača noslēdzošajā daļā Kurzemes komanda rādīja cienīgu sniegumu, taču savas iespējas nerealizēja, kamēr pretinieki kompensācijas laikā trāpīja pa vārtu pārliktni. “Ventspils” mačā cieta zaudējumu ar rezultātu 1:2 un noslēdza savu sezonu Eirokausos.

“Ventspils” dueli sāka ar tikai diviem Latvijas futbolistiem pamatsastāvā – vārtsargu Uvarenko un aizsargu Vitāliju Jagodinski.