Vēl viens pārsteigums! Pasaules kausa galvenā favorīte Brazīlija nespēj uzvarēt Šveici

3 komentāri
AP/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā svētdien negaidīti neizšķirti spēlēja turnīra galvenā favorīte Brazīlija, kas cīnījās 1:1 ar Šveices valstsvienību.

E apakšgrupas spēlē pārliecinoši favorīti pirms cīņas, protams, bija Brazīlijas futbolisti, kuri arī pirmie izvirzījās vadībā – 20. minūtē Filipe Koutinju no distances skaisti iegrieza bumbu pretinieku vārtu augšējā stūrī.

Turpinājumā Brazīlija pārņēma iniciatīvu spēlē un veidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, kuri gan noslēdzās nesekmīgi.

Mača 50. minūtē šveicieši panāca uz tablo 1:1, kad precīzi no vārtu priekšas ar galvu sita Stīvens Zūbers. Atlikušajā laikā pamatīgi pieauga Brazīlijas pārsvars, sekoja sitiens pēc sitiena, tomēr Šveice spiedienu izturēja un rezultāts nemainījās.

Jau vēstīts, otrā grupas spēlē Serbija ar rezultātu 1:0 pārspēja Kostariku. Pirmdien turnīrā iesaistīsies arī G grupa – Beļģija spēlēs pret Panamu, bet Anglija pret Tunisiju. Tikmēr F apakšgrupā Zviedrija tiksies ar Dienvidkoreju.