1 komentārs

Otrdien UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmajā spēlē “Manchester City” savā Etihad stadionā ar 5:3 uzvarēja “Monaco” futbolistus.

“Manchester City” izvirzījās vadībā 26.minūtē, kad vārtus guva Rahīms Stērlings. Tomēr puslaika izskaņā vispirms Radamels Falkao un pēc 8 minūtēm Kilians Mbape guva divus vārtus “Monaco” labā. Pēc pārtraukuma Serhio Agvero panāca izlīdzinājumu, bet Falkao atkal vadībā izvirzīja “Monaco”. Atlikušajā laikā vēl 3 vārtus mājiniekiem guva Agvero, Džons Stouns un Lerojs Sanē, un “City” uzvarēja ar 5:3. Otrajā spēlē Madrides “Atletico” viesos ar 4:2 uzvarēja Leverkūzenes “Bayer 04”.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

• Laaceniite
    +1 +1 0

Laaceniite

nākamreiz varbūt ieliekiet jau minūti ilgu reklāmu lai tā pa drošo - lai nevienam negribās skatīties video un citreiz pat nenāk Jūsu mājas lapā ziņas lasīt !:/

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!