Vārdija vārti ČL mačā dod cerību arī Anglijas čempioniem

UEFA Čempionu līgas mačā “Sevilla” trešdien ar 2:1 uzvarēja Anglijas čempionus  “Leicester City”.

Iiepriekšējo trīs sezonu UEFA Eiropas līgas čempione “Sevilla” rezultātu varēja atklāt jau spēles 14.minūtē, taču Žoakims Korrea nerealizēja 11 metru soda sitienu, ļaujot Lesteras “City” vārtsargam Kasperam Šmeihelam bumbu tvert.

Tomēr pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri savu panāca 25.minūtē, kad pēc centrējuma skaisti ar galvu tālajā stūri sita Pavlo Saravija. Savukārt otrajā puslaikā, kad mačā bija nospēlētas 62.minūtes, par nerealizēto “pendeli” reabilitējās Korrea, kurš pēc tam, kad Stevans Jovetičs apspēlēja divus pretiniekus un atmeta bumbu partnerim, no tuvas distances to trieca zem vārtu pārliktņa. Lesteras komanda gan nepadevās un 11 minūtes vēlāk vienus vārtus atguva, izceļoties pērn rezultatīvajam Džeimijam Vārdijam, kurš ātrā pretuzbrukumā izdarīja spēcīgu sitienu no pāris metriem.