VAR skandāli nebeidzas – Totenhamai neieskaita vārtus, ”Spurs” piedzīvo zaudējumu Lesterā

REUTERS/SCANPIX

Sestdien Anglijas Premjerlīgas sestās kārtas spēlē ”Tottenham Hotspur” pēc pretrunīgi neieskaitītiem vārtiem ar 1:2 zaudēja ”Leicester City”.

29. minūtē Harijs Keins pēc sadursmes ar Lesteras aizsargu kritienā izvirzīja ”Spurs”vadībā. 64.minūtē Seržs Orjē viesu labā guva otrus vārtus, tomēr VAR pēc ilgstošas izpētes konstatēja, ka Sona Hinmina plecs brīdi iepriekš par dažiem milimetriem bijis aizmugurē…

Mājnieki VAR lēmumu izmantoja pilnībā. 69. minūtē Rikardu Pereira izlīdzināja rezultātu un 85.minūtē Džeimss Medisons ar lielisku sitienu no 20 metriem guva uzvaras vārtus.