VAR neieskaita “Liverpool” vārtus kompensācijas laikā, čempioni spēlē neizšķirti ar “Everton”

EPA/SCANPPIX

Anglijas Premjerlīgas līderi “Everton” sestdien Mersīsaidas derbijā spēlēja neizšķirti 2:2 ar titula īpašniekiem “Liverpool”.

Jau spēles trešajā minūtē pēc Endrū Robertsona piespēles Sadio Manē izvirzīja “Liverpool” vadībā.  Pēc 16 minūtēm pēc Hamesa Rodrigesa stūra sitiena Maikls Kīns rezultātu izlīdzināja.

Otrajā puslaikā, mača 72.minūtē Mohameds Salahs atkal izvirzīja čempionus vadībā. 81.minūtē Dominiks Kalverts-Luins augstā lēcienā ar galvu atkal panāca neizšķirtu.

90.minūtē “Everton” brazīliešu uzbrucējs Rišarlisons saņēma sarkano kartīti un atstāja mājniekus mazākumā. Kompensācijas laikā pēc Sadio Manē piespēles “Liverpool” kapteinis Džordans Hendersons guva trešos vārtus, tomēr VAR konstatēja, ka Manē bumbas saņemšanas brīdī bija aizmugurē un vārti netika skaitīti.