VAR kļūdaini nepiešķir sarkano kartīti “Tottenham” futbolistam, “Chelsea” svin svarīgu panākumu

REUTERS / SCANPIX

Sestdien Anglijas premjerlīgas 27.kārtas spēlē svarīgu panākumu cīņā par vietu TOP4 svinēja Londonas “Chelsea”, ar 2:1 pārspējot Totenhemas “Hotspur”.

Rezultātu “Chelsea” atklāja jau mača 15.minūtē, kad precīzs no tuvas distances bija Olivjē Žirū. Vārtu guvums sekoja pēc diviem bīstamiem, taču neprecīziem mēģinājumiem – vispirms “Hotspur” vārtsargu Lorisu nespēja pārspēt pats Žirū, savukārt uzreiz pēc tam vārtu stabu norībināja Ross Bārklijs.

48.minūtē londoniešu pārsvaru dubultoja Alonso, savukārt pāris minūtes vēlāk ar rupju pārkāpumu izcēlās “Tottenham” pussargs Džovani Lo Selso, nepatīkami uzkāpjot uz kājas Sesaram Aspilikvetam. Ar video tiesneša asistenta palīdzību tika izskatīta sarkanās kartītes piešķiršanas iespēja, taču tas nenotika. Pēc mača tika atzīts, ka lēmums bijis kļūdains.

89.minūtē “Tottenham” ar “Chelsea” aizsarga Antonio Rīdigera palīdzību, kurš ieraidīja bumbu savos vārtos,  dzēsa nullīti uz tablo.

Kopvērtējuma tabulā “Chelsea” ar 44 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā, vietu zemāk esošo “Hotspur” apsteidzot pat četriem punktiem.