VAR Anglijai neieskaita vienīgos vārtus pamatlaikā, tomēr komanda pendelēs par trešo vietu Nāciju līgā pārspēj Šveici

UEFA

UEFA Nāciju līgas cīņā par trešo vietu uzvaru 11 metru soda sitenu sērijā izcīnijusi Anglija, pārspējot Šveici ar 1:0.(6:5)

Mača pamatlaiks aizvadīts bez gūtiem vārtiem, lai gan 84.minūtē precīzs bija Anglijas uzbrucējs Kalums Vilsons, izskatot video atkārtojumu, vārti netika ieskaitīti.

Papildlaikā angļiem bija iespaidīgs pārsvars sitienos pa vārtiem (11:1, vārtu rāmī 4:0), taču neviens no tiem nebija sekmīgs. 117.minūtē standartsituāciju izpildīja Rahīms Sterlings, un viņa raidītais sitiens noklaudzināja vārtu pārlikni.

Spēle nonāca līdz 11 metru soda sitienu sērijai, kurā Anglija bija pārāka ar 6:5. Vienu no “pendelēm” pat izpildīja izlases vārsargs Džordans Pikfords, kas pat izrādījās uzvaru nesošā.

Finālā 21:45 savā starpā spēkosies Portugāle un Nīderlande.