Vaņins un Zurich izrauj svarīgu neizšķirtu UEFA Eiropas līgas spēlē

Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Šveices otrās līgas komanda Zurich ceturtdien izrāva neizšķirtu UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīra mačā pret Rumānijas klubu Bukarestes Steaua. L apakšgrupas trešās kārtas mačā Zurich izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0).

Kā ierasts, Vaņins laukumā pavadīja visas 90 minūtes.Pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet mača 63.minūtē Steaua vienību vadībā izvirzīja pieredzējušais bosnietis Bojans Golubovičs. Zurich izlīdzinājumu panāca vien pašā pamatlaika izskaņā, kad 86.minūtē punktu viesiem nodrošināja senegālietis Musa Konē.

Pirmajā puslaikā Bukarestes klubam bija iespējas pārspēt Vaņinu, jo vienreiz mājinieku sitiens atsitās pret vārtu stabu, bet kopumā Latvijas vārtsargam spēlē pārāk bieži nevajadzēja iesaistīties. Otrajā puslaikā Steaua turpināja spēlēt gana aktīvu futbolu, radot vārtu gūšanas momentus pie Cīrihes vienības vārtiem bet 63.minūtē Vaņinam pēc Goluboviča sitiena nebija nekādu variantu glābt komandu no vārtu zaudējuma.

Pēc vārtu zaudējuma Zurich atvērās un centās radīt spiedienu uz titulētā Steaua kluba vārtiem, kas arī vainagojās panākumiem, jo četras minūtes pirms pamatlaika beigām Konē izrāva neizšķirtu. Tikmēr L apakšgrupas otrajā spēlē Turcijas klubs Ankaras Osmanlispor savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (2:0) ar Spānijas vienību Villarreal. Šīs grupas kopvērtējumā līderei Villarreal pēc trim kārtām ir pieci punkti, kamēr pa četriem iekrājušas Osmanlispor un Zurich. Steaua kontā tikmēr ir divi punkti.