Vaņins bez interesanta piedāvājuma gatavs noslēgt savu karjeru

Pievienot komentāru
Vaņins bez interesanta piedāvājuma gatavs noslēgt savu karjeru
EDIJS PĀLENS, LETA

Latvijas izlases pēdējo gadu ievērojamākais vārtsargs Andris Vaņins apsver iespēju beigt profesionālo karjeru, ja viņam pēc šīs sezonas nebūs saistošu piedāvājumu, Jurija Žigajeva autorraidījumā “Par futbolu” atklāja Vaņins.

39 gadus vecajam Vaņinam līgums ar Šveices komandu “Zurich” ir līdz šī gada vasarai.

Futbolists atzīst, ja nebūs interesantu piedāvājumu, tad, visdrīzāk, beigs savu futbolista karjeru. ”Jūnija beigās man beigsies līgums, un esmu atvērts piedāvājumiem. Lai zvana, būs interesanti paklausīties piedāvājumus,” stāstīja Vaņins.

Atbildot uz jautājumu, vai viņš būtu gatavs vēl kādu sezonu spēlēt Latvijas virslīgā, Vaņins nenoraida šādu variantu.

“Viss var būt. Kā jau teicu – esmu atvērts piedāvājumiem. Ja tas būs izdevīgi abām pusēm, tad kāpēc nē? Jūtos tā, kā man būtu 18-20 gadi. Man ir tik daudz enerģijas, jo esmu noilgojies pēc spēlēšanas un emocijām,” atzīmēja Vaņins.

Vaņins “Zurich” komandas rindas papildināja 2016. gadā, bet pēdējās divās sezonās viņš zaudējis Cīrihes kluba pamatvārtsarga vietu.

Pirms pievienošanās Cīrihes vienībai Vaņins septiņas sezonas pavadīja citā Šveices komandā “Sion”, kurai 2009. gadā pievienojās no Latvijas kluba “Ventspils”. Karjeras laikā viņš spēlēja arī bēdīgi slavenajā “Ventā” un neilgu laiku spēlēja Krievijā.

Vaņins ar “Ventspili” kļuvis par trīskārtēju Latvijas čempionu. Viņš arī trīs reizes triumfējis Šveices kausa izcīņā – divas reizes ar “Sion”, bet vienu reizi ar “Zurich”.

Vaņins piecas reizes atzīts par Latvijas gada labāko spēlētāju. Latvijas valstsvienībā viņš aizvadījis 100 spēlēs.