Van Deiks: “Ballon d’Or” balvas rezultāti rāda, ka “Liverpool” panākumi var turpināties

0 Komentāru
Van Deiks: “Ballon d’Or” balvas rezultāti rāda, ka “Liverpool” panākumi var turpināties
PREMIER LEAGUE

Nīderlandietis Virgils van Deiks uzskata, ka četri “Liverpool” kluba spēlētāji labāko desmitā šā gada “Ballon d’Or” balvā angļu komandai var būt papildu motivācijas avots panākumiem laukumā šajā sezonā.

Van Deiks tika minēts kā viens no iespējamajiem balvas saņēmējiem, taču “Zelta bumba” sesto reizi tika argentīnietim Lionelam Mesi, nīderlandietim samierinoties ar otro vietu.

“Ir acīmredzams, ka sezona mums bija izcila. Mums pat bija vairāk spēlētāju, kuri tika nominēti 30 kandidātu sarakstā balvas iegūšanai, un ikviens no viņiem var būt lepns par kluba sasniegumiem,” pirmdien pēc apbalvošanas ceremonijas teica Nīderlandes izlases aizsargs.

Sadio Manē finišēja ceturtais, Mohameds Salāhs bija piektais, bet vārtsargs Alisons – septītais žurnālistu balsojumā par gada labāko futbolistu. Otrajā un trešajā desmitā finišēja Robertu Firminu, Trents Aleksandrs-Arnolds un Džeordīno Vijnaldums, kuri Jirgena Klopa vadītajā “Liverpool” aizvadītajā sezonā uzvarēja Čempionu līgā. Piedevām Ļeva Jašina balvu labākajam vārtsargam saņēma Alisons.

“Es pat domāju, ka vēl pāris futbolistu mierīgi varēja būt labāko 30 sarakstā. Mums bija fantastiska pagājusī sezona, un tam vajadzētu mūs motivēt strādāt vēl smagāk un sasniegt pat vairāk, nekā spējām iepriekšējā gadā,” piebilda van Deiks.

Šobrīd Liverpūles futbolisti Anglijas premjerlīgā par astoņiem punktiem apsteidz tuvāko sekotāju “Leicester”, saglabājot cerības uz pirmo premjerlīgas titulu triju dekāžu laikā.

28 gadus vecais nīderlandietis, kurš otrais aiz Mesi finišēja arī septembrī pasaules labākā futbolista noteikšanā, cerēja kļūt par pirmo aizsargu kopš Fabio Kanavaro 2006.gadā, kurš ieguvis “Zelta bumbu”.

“Lai būtu pilnīgi godīgam, nekad nebiju domājis par “Ballon d’Or”, kamēr netiku nominēts tai,” pauda bijušais “Celtic” un “Southampton” spēlētājs. “Tas daudz liecina par manu līdzšinējo karjeru. Tā nekad nav bijusi vienkārša. Tā vienkārši ir atšķirīga no šodienas uzvarētāja karjeras. Man atzinība nāca vēlu, taču es nekad neatmetu savus sapņus. Man bija jāstrādā ļoti smagi katrā mana ceļa solī. Šobrīd jūtos ļoti lepns.”

Argentīniešu uzbrucējs Mesi uzvarēja šā gada “Zelta bumbas” žurnālistu balsojumā ar 686 punktiem, van Deiku apsteidzot par nieka septiņiem punktiem. Trešajā vietā ierindojās portugālis Krištianu Ronaldu ar 476 punktiem.
0 Komentāru