Valsts policijai telefoniski izdevies sazināties ar pazudušo Akinjemi, futbolists ir sveiks un vesels

0 Komentāru
Valsts policijai telefoniski izdevies sazināties ar pazudušo Akinjemi, futbolists ir sveiks un vesels
FK Ventspils

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām izdevies noskaidrot, ka pazudušais futbola kluba “Ventspils” spēlētājs Adeleki Akinjemi ir sveiks un vesels, turklāt – viņa prombūtne nav saistīta ar noziedzīgu nodarījumu, portālu Skaties.lv informēja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga

Jau vēstīts, futbola klubs “Ventspils” otrdien paziņoja, ka kluba līderis Akinjemi pirmdien neieradās pie komandas, kura devās uz Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli Liepājā. Klubs vērsās Valsts policijā, informējot par personas bezvēsts prombūtni.

Valsts policija informējusi medijus, ka tās amatpersonām trešdien ir izdevies telefoniski sazināties ar nigēriešu futbolistu un noskaidrot, ka viņš ir sveiks un vesels un ka viņa prombūtne nav saistīta ar noziedzīgu nodarījumu.

Policijā ir uzsākta resoriskā pārbaude, kuras ietvaros tiek skaidroti precīzi notikušā apstākļi un pārbaudīti visi fakti.

Akinjemi, kuram līgums ar ”Ventspils” klubu ir spēkā vēl uz četrām sezonām, šobrīd ir Kurzemes vienības uzbrukuma līderis. Šajā sezonā Latvijas virslīgas čempionātā viņš pārspējis pretinieku vārtsargus 13 reizes. Tāpat nigērietis lielisku sniegumu demonstrēja arī UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs – četrās cīņās izceļoties ar septiņiem vārtiem.

Latvijas un ārzemju medijos vairākkārt izskanējusi informācija, ka par futbolista pakalpojumiem ir ieinteresēti klubi no Francijas, Vācijas, Turcijas un Šveices.

0 Komentāru