“Valmieras” futbolisti dumpojas un atklātā vēstulē lūdz atkāpties treneri Pertiju un viceprezidentu Pūcīti

Pievienot komentāru
“Valmieras” futbolisti dumpojas un atklātā vēstulē lūdz atkāpties treneri Pertiju un viceprezidentu Pūcīti
INSTAGRAM

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas komandas “Valmiera” spēlētāji kopējiem spēkiem uzrakstījuši vēstuli, kurā kluba īpašnieks no Šveices Ralfs Osvalds Insenbergs tiek aicināts no amata atbrīvot galveno treneri Tamazu Pertiju un viceprezidentu Uldi Pūcīti, vēsta portāls “Delfi”.

Portāla rīcībā nonākušajā vēstulē lasāms, ka spēlētāji vairs nespēj paciest Pertijas divkosīgo, nekulturālo, liekulīgo un uz apvainojumiem balstīto uzvedību. Tāpat speciālistam tiek pārmesta neobjektivitāte, izvēloties sastāvu spēlēm.

Tikmēr Pūcītim pārmet par savdabīgo komunikāciju, kas no amatpersonas puses notiek tikai ar telefona starpniecību. Pūcītis komandas treniņos klātienē apmeklējis vien dažas reizes.

Tāpat vēstulē lasāms, ka spēlētājiem aizvien neesot pieejami kvalitatīvi medicīnas pakalpojumi. Šīs funkcijas veicot kāds Pūcīša paziņa, lai arī pati amatpersona iepriekš solīja nolīgt kvalificētu speciālistu.

Iepriekš Pērtija un Pūcītis no treniņu procesa atbrīvoja komandas kapteini Vitāliju Jagodinski. Vēstulē minēts, ka tas noticis nepamatoti.

24 futbolisti, kuri parakstīja vēstuli, min, ka nespēs izpildīt savas saistības, ja to pašu neapņemas darīt arī komandas vadība.

Portāls arī ziņo, ka komandā iepriekš, iespējams, notikušas nelikumīgas darbības ar futbolistu atalgojumu. Šis arī, visticamāk, ir Jagodinska un komandas vadības nesaprašanās iemesls. Aizsarga tirgus vērtība ir aptuveni 350 000 eiro vērtībā.

Pertija par Valmieras kluba treneri tika iecelts pirms pagājušās sezonas. Savā pirmajā gadā speciālists komandu aizveda līdz ceturtajai vietai virslīgā, kas šosezon dod iespējas piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtā.

“Valmiera” sestdienas vakarā savā laukumā uzņems čempioni “Riga”.

Pēc pirmā riņķa virslīgas līderpozīcijās joprojām ir “Riga”, kam tāpat kā RFS ir 24 punkti deviņās spēlēs, bet uzvara savstarpējā mačā. Trešo vietu ar 15 punktiem ieņem “Valmiera”, 14 punkti astoņās spēlēs ir Jūrmalas “Spartakam”, 11 punkti – “Ventspilij”, desmit – “Liepājai”, deviņi punkti – “Jelgavai” un “Daugavpilij”. Astoņus punktus iekrājusi “Metta” komanda, bet “Tukums 2000″/TSS ticis pie diviem punktiem.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.