Vai Vācijas kausa pusfinālā Ķīles “Holstein” sagādās vēl vienu sensāciju?

0 Komentāru
Vai Vācijas kausa pusfinālā Ķīles “Holstein” sagādās vēl vienu sensāciju?
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Piektdien un sestdien notiks Vācijas kausa futbolā abas pusfināla spēles –  Brēmenes “Werder” pret “RB Leipzig” un Dortmundes “Borussia” pret Ķīles “Holstein”.

Ķīles “Holstein” kausa izcīņas astotdaļfinālā jau sagādāja pamatīgu sensāciju, no turpmākās cīņas izslēdzot vareno Minhenes “Bayern”. Tagad 2.Bundelīgas klubam pretī stāsies vēl viens draudīgs pretinieks – Dortmundes “Borussia”. Otrajā pusfinālā amciozā “RB Leipzig” tiksies ar sešas reizes trofeju ieguvušo Brēmenes “Werder”.

“RB Leipzig” Bundeslīgas tabulā ieņem otro vietu, trīs kārtas līdz turnīra beigām no Minhenes “Bayern” atpaliekot septiņus punktus. Vācijas kausa ceturtdaļfinālā Leipciga ar 2:0 uzvarēja “Wolfsburg”. UEFA Čempionu līgā “RB Leipzig” tika līdz astotdaļfinālam, kur atzina “Liverpool” ar pārākumu. Pietiekami labi sezonu sākušo Brēmenes “Werder” šogad piemeklēja pamatīga krīze. Brēmenes klubs zaudēja septiņus mačus pēc kārtas un tabulā noslīdēja uz 14. vietu. Abos Bundeslīgas mačos uzvaras svinēja Leipciga – 2:0 un 4:1.

Četras reizes Vācijas kausu izcīnījusī Dortmundes “Borussia” Bundeslīgā gaida saspringts finišs. Dortmundes klubs ir piektajā vietā, no TOP 4 un vietas čempionu līgā atpaliekot vienu punktu. Ķīles “Holstein” 2.Bundeslīgas tabulā atrodas ceturtajā vietā, bet ir nospēlējusi par trim mačiem mazāk nekā nekā trīs priekšā esošie klubi un ir otrā pēc zaudētajiem punktiem.

Vācijas kauss futbolā TV3 Sport kanālos un Go3:

30.aprīlis

21:25 Brēmenes Werder – RB Leipzig (TV3 Sport Open, Go3)

1.maijs

21:25 Dortmundes Borussia – Ķīles Holstein (TV3 Sport 2, Go3)

0 Komentāru