Vai “Tottenham Hotspur” apturēs Sulšēru un viņa “Manchester United”?

0 Komentāru
Vai “Tottenham Hotspur” apturēs Sulšēru un viņa “Manchester United”?
REUTERS/SCANPIX

Svētdien liela daļa pasaules futbola sabiedrības uzmanības būs pievērsta Anglijas Premjerlīgas spēlei starp “Tottenham Hotspur” un “Manchester United”.

Un tas, vai Ule Gunars Sulšērs aizvedīs “Manchester United” līdz piektajai uzvarai pēc kārtas, ir tikai viena no lielās intrigas sastāvdaļām.

“Tottenham Hotspur” galveno treneri Maurisio Poečetino futbola dzimtenes mediji uzskata par galveno kandidātu uz “Manchester United” stūrmaņa vietu. Tajā pat laikā Sulšērs jau apliecinājis, ka vairāk kā labprāt paliktu “Old Trafford” stadionā uz ilgāku laiku.

Tātad, pat neieslīgstot detaļās par punktiem, vietu tabulā, cīņu par titulu un vietu Čempionu līgā, zemtekstu šai spēlei ir vairāk nekā pietiekoši!

Jānis Vuguls, TVPlay Sports komentētājs, par Everton – Bournemouth  spēli:

”Abas komandas šobrīd turnīra tabulā atrodamas uzreiz aiz pirmā desmitnieka ar vienādu punktu skaitu un šajā pārī var atrast vēl daudzas kopīgas lietas – labs sezonas sākums, pamatotas pirmā desmitnieka ambīcijas un katastrofāls sniegums decembrī. Komandu pirmā apļa spēlē Bormutā tika fiksēts kaujiniecisks 2-2, abām komandām maču pabeidzot 10 vīru sastāvā. Pilnīgi noteikti, saspringta un aizraujoša spēle sagaidāma arī svētdien.”

Ilvars Koscinkevičs, TVPlay Sports komentētājs, par Tottenham Hotspur – Manchester United spēli:

”Iespējams, šī spēle labāk par citām sniegs atbildi uz daudzu miljonu futbola cienītāju karsto jautājumu – vai tiešām Ule Gunars Sulšērs būs pacēlis Manchester United spārnos un četras uzvaras četrās spēlēs Premjerlīgā viņa debijā pie komandas stūres būs bijis loģisks iznākums trenera meistarībai salikt Manchester United komandas puzlē visus gabaliņus vispareizākajās vietās!? Tottenham Hotspur, kam kontā jau 16 uzvaru un vairāk nekā divi gūtie vārti vidēji spēlē, šim jautājumam būs ļoti laba mēraukla. Kamēr Tottenham Hotspur kāri dzenās pakaļ vadošajam divniekam, Manchester United uzvaru sērija komandu krietni pietuvinājusi jau labāko četriniekam.”

Anglijas Premjerlīga kanālā TVPlay Sports un platformā TVPlay Premium:

·     Svētdien, 13.janvārī, 16:05 Everton – Bournemouth

·     Svētdien, 13.janvārī, 18:20 Tottenham Hotspur – Manchester United

·     Pirmdien, 14.janvārī, 21:50 Manchester City – Wolverhampton Wanderers
0 Komentāru