Vai Totenhemas “Hotspur” vēl vairāk sašūpos Mouriņu krēslu Mančestrā? Klāt kārtas centrālais duelis

0 Komentāru
Vai Totenhemas “Hotspur” vēl vairāk sašūpos Mouriņu krēslu Mančestrā? Klāt kārtas centrālais duelis
Reuters/Scanpix

Pirmdien vakarā ar dueli starp Mančestras “United” un Totenhemas “Hotspur” noslēgies Anglijas premjerlīgas trešā kārta. Neveiksme Mančestrai šajā cīņā var vēl vairāk sašūpot kluba galvenā trenera Žuzē Mouriņu krēslu.

Mančestras “United” sezonu iesākusi ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu, savukārt “Hotspurs” vienība mēģinās turpināt uzvaru sēriju – šobrīd iekrāti divi panākumi. Pēdējās sešās savstarpējās premjerlīgas spēlēs uzvaras komandām dalītas uz pusēm, bet pēdējo reizi “United” savā laukumā ciemiņiem no Londonas zaudēja vien 2014. gada 1.janvārī.

Jānis Vuguls, TVPlay Sports komentētājs:

”Šobrīd Mančestras “United” līdzjutēji ir nemierā ar pilnīgu visu – ar kluba īpašniekiem, ar Žuzē Mouriņu, ar spēles stilu, ar rezultātiem un arī ar lielu daļu spēlētājiem. Izskatās, ka jaunās identitātes meklējumos klubs ir iegājis strupceļā un šobrīd  īsti nezina kā no tā tikt ārā.

Pēdējo sezonu laikā ir bijuši iespaidīgi pirkumi un sastāva papildinājumu, bet komandas sniegumu tas nav būtiski uzlabojis. Tikmēr savu ceļu jau piekto sezonu nemainīgi ar Totenhemas “Hotspur” turpina iet Maurisio Početino – klubs pirms šīs sezonas pārsteidza visus, neizdarot nevienu pirkumu, bet tajā pašā laikā saglabāti visi līderi.

Sezona iesākta ar divām uzvarām, Harijs Keins pirmo reizi ir guvis vārtus augustā un gados jaunais supertalantu sastāvs kļuvis vēl par vienu sezonu pieredzējušāks. Sezonas svarīgākā spēle priekš Žuzē Mouriņu, kura pozīcijas klubā kļūst arvien nestabilākas un zaudējumu savu skatītāju priekšā kluba vadība var arī nesaprast.”

VIDEO: Ieskats gaidāmajā spēlē

Spēles sākums  paredzēts plkst. 22:00, to tiešraidē pārraidīs kanāls TVPlay Sports un video satura platforma Viaplay!

0 Komentāru