Vai spēcīgais lietus apdraudēs Latvijas-Andoras mača norisi?

Komentāri
Vai spēcīgais lietus apdraudēs Latvijas-Andoras mača norisi?
''Skonto'' stadions (Foto: LETA)

Otrdienas spēcīgais lietus nav radījis būtiskus draudus “Skonto” stadiona zālienam un sekmīgai 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles starp Latviju un Andoru norisei, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Abas vienības “Skonto” stadionā otrdien tiksies plkst. 21.45. Pirmsspēles dienā tām bija paredzēti treniņi tieši mača norises vietā, tomēr tie tika pārcelti uz citurieni. Latvija nodarbību aizvadīja Slokā, kamēr Andora – stadionā “Arkādija”.

Kā atklāja Latvijas Futbola federācijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Ilvars Koscinkevičs, šādu lēmumu, izvērtējot aktuālo situāciju, pieņēma Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) komisāre kopā ar laukuma ekspertiem.

“Mēs rūpīgi skatījāmies laika prognozes un jau iepriekš zinājām, ka spēles dienā laukums būs pielijis. Ņemot vērā, ka gaidāms ļoti nopietns mačs, UEFA pārstāve kopā ar ekspertiem nolēma pirmsspēles dienā treniņus “Skonto” stadionā neaizvadīt, lai laukums būtu gatavībā tieši spēles dienā,” sacīja Koscinkevičs. “Neskatoties uz lietām, kādas ir otrdien, tām nevajadzētu traucēt spēles norisei. Laukums šobrīd ir gatavs mačam.”

“Bažas, ka spēle varētu nenotikt, nepastāv,” uzsvēra Koscinkevičs. LFF pārstāvis arī izteicās, ka šogad Latvijā lijis daudz un “Skonto” stadionam slodze bijusi liela, tāpēc pirms Latvijas un Andoras mača tas nedaudz pasaudzēts.

Latvijas futbolisti otrdien ar maču pret Andoru noslēgs Pasaules kausa kvalifikāciju.

Lasi vēl