Vai Mesi nolēmis aiziet no “FC Barcelona?”

Komentāri
Vai Mesi nolēmis aiziet no “FC Barcelona?”
Autors: LETA/REUTERS

Argentīnas uzbrucējs Lionels Mesi nolēmis nepagarināt līgumu ar Spānijas ”FC Barcelona”. Radio ”Onda Cero” ziņo, ka visu laiku labākais vārtu guvējs kluba vēsturē, nolēmis pamest Spānijas granda rindas uzreiz pēc esoša līguma beigām – 2018 gada vasarā argentīnietis kļūs par brīvo aģentu.

Iemels, kāpēc viens no pasaules labākajiem futbolistiem, nolēmis pamest spāņu klubu, netiek minēts. Mesi katalonas kluba sistēmā ir kopš 2000. gada. Šajā laikā, uzbrucējs četras reizes ieguva ”Zelta bumbu”, izcīnīja astoņus Spānijas čempiona titulus, četrus Spānijas kausus un četras reizes uzvarēja Čempionu līgā. Klubu līmenī viņā rēķinā ir 30. trofejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līgums ar Mesi beidzas 2018. gada 30. jūnijā ar iespēju pagarināt to līdz 2021. gadam. Tika paredzēts, ka līgumu futbolists parakstīs pēc atvaļinājumā, taču tas joprojām nav noticis.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl