Vai Manchester City mačā ar Watford tiks pie ceturtās uzvaras?

0 Komentāru
Vai Manchester City mačā ar Watford tiks pie ceturtās uzvaras?
Foto: EPA/LETA

Anglijas Premjerlīgā aizvadītas trīs kārtas, un tikai vienam klubam izdevies uzvarēt visas pirmajās spēlēs. Vicečempioni Manchester City pārspējuši West Bromwich, Chelsea un Everton, un ar 9 punktiem ir turnīra līderi.

Trešajā kārtā pirmos punktus šosezon zaudēja, Manchester United, Liverpool un Leicester City. Manchester City ceturto uzvaru pēc kārtas centīsies gūt sestdien savā laukumā ar Watford, bet kaimiņi Manchester United svētdien izbraukumā spēlēs ar Swansea City. Viasat Sport Baltic šajā nedēļas nogalē piedāvā arī Newcastle – Arsenal un Tottenham Hotspur – Everton mačus.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Viena uzvara trijās spēlēs nav gluži grafiks, ar kādu šajā sezonā gribētu turpināt Arsenal, tāpēc jau Ņūkāslā vieni no sezonas favorītiem centīsies izcīnīt nākamos trīs punktus. Pretinieks pateicīgs – šosezon nav svinējis vēl nevienu uzvaru. Taču zināma piesardzība no Arsenal puses arī neskādētu. Newcastle United iepriekšējā kārtā atņēma punktus Manchester United viņu Old Trafford stadionā, bet pašai Arsenal otro spēli pēc kārtas var nākties iztikt bez neveselajiem centra aizsargiem Pera Mertezakera un Lorāna Koscelnī. Mačs pret Liverpool apliecināja, ka bez abiem pamatsastāva centriem vārtsargam Petram Čeham dzīve nav no vieglajām…”

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Tottenham Hotspur vienībai šīs sezonas starts padevies pagalam neveiksmīgs – joprojām nav uzvaru un nav izdevies atrast papildinājumu uzbrukumā. Arī aizsardzība diez ko labu sniegumu nerāda. Savukārt Everton spēlē kā pa viļņiem – tā ir komanda, kuras rezultātus prognozēt ir gandrīz neiespējami. Taču jāskatās ir tabulā, un parādītajā sniegumā aizvadītajās spēlēs, kur nedaudz prasmīgāki tomēr bijuši Liverpūles futbolisti. Pagaidām Hotspur pietrūkst stabilitātes nospēlēt visas 90 minūtes tādā līmenī, kā komanda to var, līdz ar to paredzu, ka Everton šajā duelī vismaz punktu izcīnīs.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Sestdien, 29.augustā

14:40 Newcastle – Arsenal

16:55 Manchester City – Watford

19:25 Tottenham Hotspur – Everton

Svētdien, 30.augustā

19:30 Swansea City – Manchester United

0 Komentāru