Vai Chelsea pret Bournemouth gūs otro uzvaru pēc kārtas savā laukumā?

Pievienot komentāru
Vai Chelsea pret Bournemouth gūs otro uzvaru pēc kārtas savā laukumā?
Foto: AP/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas četrpadsmitajā kārtā čempioni Chelsea savā Stamford Bridge stadionā tiksies ar Bournemouth futbolistiem. Žuzē Mourinju klubs pēdējās divas kārtās uzvarējis Norwich City un spēlējis neizšķirti ar Tottenham Hotspur, tomēr joprojām ieņem tikai 14.vietu, no līderiem Manchester City atpaliekot 14 punktus. Bournemouth pēdējos divos mačos spēlējuši neizšķirti ar Swansea City un Everton, un ar 10 punktiem ieņem 18.vietu. Mača tiešraide kanālā Viasat Sport Baltic!

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”To, kas pirms sezonas sākuma apgalvotu, ka pēc 14 kārtām Bournemouth no Chelsea šķirs tikai 5 punkti, visticamāk, uzskatītu par nejēgu, it sevišķi, ja viņš teiktu, ka Chelsea atradīsies 14.vietā. Tomēr tāda ir realitāte – Anglijas čempioni pusi no savām 14 spēlēm ir zaudējuši un šobrīd pēc pamatīga nokdauna mēģina attapties. Bornmutas atrašanās izkrišanas zonā šķiet loģiskāka – komanda, pirmo reizi viesojoties angļu augstākajā futbola divīzijā, izcīnījusi tikai divas uzvaras un neviens, šķiet, nebūs īpaši pārsteigts, ja pirmā vizīte beigsies ar vienu sezonu. Tāds caurmērā ir jaunpienācēju liktenis Premjerlīgā, lai gan mēdz būt arī izņēmumi. Abām komandām ir gana laika, lai labotu situāciju, un piemērots gadījums, lai pacīnītos par punktiem. Edenam Azāram šajā spēlē ir iespēja gūt savus 50.vārtus Chelsea sastāvā, savukārt Džonam Terijam – izcīnīt 300.Premjerlīgas uzvaru.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc lieliskajiem rezultātiem pirmajās desmit Premjerlīgas spēlēs, kas vairākas reizes ļāva pagozēties turnīra tabulas labāko trijniekā, West Ham United pēdējos mačos pazaudējusi veiksmīgas spēles pavedienu. Arī iepriekšējā kārtā pēc ļoti labi aizvadīta 1. puslaika pret WBA un iegūtas vadības, uzņemtos apgriezienus neizdevās saglabāt otrajā, un atkal zaudēti punkti… Lai ko teiktu par Manchester United neskatāmo sniegumu šosezon, komanda nesatricināmi stabili turas labāko četriniekā. Taču līdzjutēju pacietības mērs, gaidot no Luī van Gāla veco labo Manchester United spēli, strauji iet mazumā. Vai West Ham United sarūpēs sarkanajiem velniem pirmo zaudējumu šosezon Old Trafford?”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 5.decembrī:

19:25 Chelsea – Bournemouth

01:00 Manchester United – West Ham United

02:50 Watford – Norwich City

Svētdien, 6.decembrī:

17:55 Newcastle United – Liverpool

Pirmdien, 7.decembrī:

21:55 Everton – Crystal Palace