Vai Arsenal vēlreiz spēs sarūgtināt spēcīgo Minhenes Bayern?

0 Komentāru
Vai Arsenal vēlreiz spēs sarūgtināt spēcīgo Minhenes Bayern?
Foto: SIPA USA/Scanpix

Šovakar UEFA Čempionu līgā E, F, G, H apakšgrupās ceturtās kārtas mačos gaidāmi aizraujoši dueļi. Leverkūzenes Bayer savā laukumā svarīgā cīņā uzņems AS Roma vienību, bet centrālā spēle norisināsies Minhenē, kur vietējā Bayern uzņems Londonas Arsenal vienību. Abas spēles skaties kanālā Viasat Sport Baltic!

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Gan Roma, gan Leverkūzenes Bayer 04 šī cīņa lielā mērā ir izšķirošā par iekļūšanu nākamajā kārtā. Roma savā laukumā ies pēc uzvaras ar visiem pieejamajiem resursiem, un neizšķirts īsti neder arī Vācijas vienībai. Tas sola mums aizraujošu un dramatisma pilnu futbolu. Iespējams, ļoti līdzīgu kā pirmā apļa spēlē Vācijā, kad skatītājiem tika sagādāts 8 vārtu trilleris, nospēlējot neizšķirti 4:4!”

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Bayern un Arsenal spēkošanās solās būt viens no kārtas aizraujošākajiem mačiem. Vācijas čempioni par katru cenu mēģinās revanšēties par zaudējumu iepriekšējā kārtā, un tas Pepes Gvardiolas komandai noteikti ir pa spēkam. Arsenal šajā mačā liels uzsvars būs jāliek uz aizsardzību, bet atkāpties vairs nav kur, jo zaudējums londoniešiem nozīmēs faktisku izstāšanos no cīņas par trofeju jau grupu turnīrā. Paredzu, ka Arsēna Vengera padotie izmantos pretuzbrukumu taktiku, kas veiksmes gadījumā var arī nostrādāt un ļaut pamest pēdējo vietu grupā.”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Trešdien:

21.35 Roma – Leverkūzenes Bayer 04

23.45 Minhenes Bayern – Arsenal

0 Komentāru